Дбати про власне здоров’я закликають міжгірські УСДМівці


— СНІД дедалі тривожить людство, бо масштаби хвороби просто вражають, — каже голова Міжгірської райорганізації УСДМ Василь Маркович. — Проблему підсилює те, що проти СНІДу медицина майже безсила. Враховуючи ці та інші нюанси, Міжгірська районна організація УСДМ виступає за здоровий спосіб життя молоді і пропагує його. На щастя, наш район вважається спокійним щодо СНІДу. Водночас, ми повинні пам’ятати, що це може торкнутися будь-кого з нас. Численна кількість молодих людей виїжджає на заробітки за кордон, звідки можуть «транспортувати» хворобу. І це стосується не лише СНІДу. Тому хочеться ще раз наголосити на важливості дотримання здорового способу життя. Може допомогти спорт. Повірте, спорт — це сила.

Про біду, яку несуть наркотики, й мови нема. Введення їх у кров через нестерильні шприци посилюють розповсюдження СНІДу: близько двох третин заражених громадян України — наркомани.

Сьогодні закликаю усіх молодих людей задуматись над жахливою статистикою, закликаю до здорового способу життя.Bookmark and Share