Чи демократична у нас держава ?


Як же себе почувають на новому місці жителі наметового містечка поцікавився у одного з активістів, студента Закарпатського державного університету Юрія Глеби:

- Допоки продовжуватиметься Ваша акція протесту?

- Наша акція продовжуватиметься до тих пір, доки нова влада не візьме до уваги наші вимоги і хоча б частково їх виконає. Головні з них - це припинення політичних переслідувань, звільнення з-під арешту секретаря обкому СДПУ(О) Івана Різака і інших членів партії, яких безпідставно звинувачують у різноманітних злочинах. Вимагаємо також більш вдумливої політики уряду й обласної влади у сфері цінової політики на ринку продуктів.

- Ваша думка з приводу затримання заступника секретаря обкому СДПУ(О) Івана Росохи?

- Це не що інше як продовження чергового витка репресій проти "неугодних" новій владі людей, які мають власні тверді переконання. Це все проводиться з метою ослаблення опозиції перед черговими виборами у 2006 році.

- Особисто ти та інші жителі наметового містечка, переважна більшість яких є студентами закарпатських вузів, не бояться переслідувань?

- Ще коли наш табір знаходився на площі Народній, приходили представники з вузів, заглядали у палатки, складали список студентів. Та, сподіваємося, що наші політичні переконання не вплинуть на відношення викладачів до нас під час складання екзаменаційної сесії. Адже, гадаємо, що в нас демократична держава, яка гарантує людям висловлювати свій протест у будь-якій формі, звісно, яка не суперечить конституційним нормам.Bookmark and Share