Убезбечити молодь від використання її як інструменту задля досягнення чиїхось інтересів - таким бачать одне з головних завдань молоді соціал-демократи


Цій меті підкоряється не лише молодіжна, а й уся політика, що направлена на створення умов для успішного життєвого старту юнаків та дівчат, отримання ними якісної освіти, вільного вибору професії, початку трудової діяльності, занять фізкультурою і спортом, самоосвіти, наголошується у Програмі СДПУ(О).
Саме тому так прискіпливо розглядається робота партії у цьому напрямку. Визнавши на партійному з’їзді, що маємо тут серйозну прогалину, голова партії Віктор Медведчук підкреслив: «Будь-яка новація, яка стає модною серед молоді — музичний напрям або елемент поведінки і навіть сленг — мають використовуватися у роботі. З молоддю треба говорити зрозумілою їй мовою, з використанням близької їй стилістики. Тільки так ми зможемо донести молодим свої цілі та цінності, а отже й ідеологію».

У розмаїтті молодіжних організацій Закарпаття однією з найактивніших як у політичному плані, так і в організації різних молодіжних акцій та заходів залишається обласна організація Української соціал-демократичної молоді (голова Наталія Іваниця). Після завершення виборчого процесу дещо змінилися і напрямки роботи даної організації. Про те, як буде діяти УСДМ у нових умовах, розповідає заступник голови обласної організації УСДМ Валерій БЄЛЯЄВ:

— XIX з’їзд СДПУ(О) був першим загальноукраїнським партійним зібранням після революційних подій, якими супроводжувалися вибори Президента у 2004 р. До нього ми дуже серйозно готувалися і вносили пропозиції про подальшу роботу нашої структури в нових умовах. На з’їзді ми відчули атмосферу згуртованості, готовності працювати з нашим лідером Віктором Медведчуком. Ми представляємо молодь, яка, на відміну від дорослих, легше пристосовується до нових умов. Тому як стратегічні партнери СДПУ(О), підтримали перехід партії в опозицію до нової влади, яка фактично захопила важелі правління антиконституційним шляхом.

Якщо говорити про завдання на майбутнє, хотів би зазначити, що наразі для нас найголовнішим є формування структурних підрозділів та мобільна підготовка до майбутніх виборів до Верховної Ради у 2006 р. Адже від цієї роботи залежить і результат на парламентських виборах.

Щодо діяльності УСДМ в якості опозиційної громадської організації, то ми її бачимо у великій контролюючій і організаційній роботі, адже опозиція, як на мене, це не тільки критика влади і деструктивна робота. Найбільше будемо звертати увагу на виконання тих рішень і зобов’язань, які проголошували теперішні владні мужі напередодні виборів. Щоб ці лозунги дійсно знайшли відображення в нашому суспільстві, особливо що стосується проблем молоді: це і кредитування навчання та соціальний захист студентів, молодіжне житлове кредитування. Ці питання безпосередньо перебуватимуть під нашим наглядом і ми ні в якому разі не дамо зменшити чи недовиконати раніше проголошені декларації. Вираження наших акцій буде проводитися цілком законними методами і не суперечитиме законодавчим нормам.

Якщо оцінювати суспільну свідомість та активність молоді загалом, то не можна не звернути увагу на той факт, що з кожним роком вона підвищується. Особисто маю досвід спілкування з представниками російських молодіжних організацій. Можу стверджувати, якщо порівняти політичний світогляд молодих росіян з українцями, то в нас він набагато вищий. Тобто наша молодь є надзвичайно активною як у громадському, так і в суспільно-політичному житті країни. І тому одним із головних наших завдань є убезбечення молоді від використання її як інструменту задля досягнення чиїхось інтересів. Молодь — це свідомий прошарок суспільства, який має самостійно вирішувати свої проблеми або ж вимагати їх вирішення через відповідні інстанції.


Bookmark and Share