Радикалів задовольнили, а справедливість ?..


- Для молодих людей проблема порушення прав і свобод громадян - принципово важливе питання, - вважає голова Міжгірської районної організації УСДМ Василь Маркевич. - Наш вік - невтомна праця над собою, побудова стосунків з іншими людьми, а ще це - оптимістична життєлюбна позиція, прагнення свободи і незалежності від інших. Та коли з боку спостерігаєш за тим, що у твоїй рідній країні не все гаразд з цим, то у багатьох виникає думка: "Чи не торкнеться щось подібне й мене?".

Інформація про затримання Івана Різака і побиття народних депутатів у міжгірських молодих соціал-демократів викликала обурення. Нас просто шокували ті кадри з теленовин, коли люди в масках забігають в палату до екс-губернатора... Розповідати про все, що там діялося, не варто, бо це бачили всі.

Обговорюючи дану подію, ми з товаришами надіялись, що незабаром Івана Михайловича відпустять під підписку про невиїзд, але наші сподівання не справдилися й досі,

Очевидно, що правоохоронці на чолі з п.Луценком погарячкували, здійснивши арешт І.Різака. Але цим самим вони задовольнили радикально настроєних прихильників теперішньої влади. Відпустити секретаря обкому на волю зараз – дія, що мала б зворотний ефект. Крім того, наближаються парламентські вибори, на яких владі аж ніяк не потрібні серйозні конкуренти... Однак, надіємось, що здоровий глузд таки переможе.

За словами Василя Маркевича, Міжгірська районна організація УСДМ, разом з райкомом СДПУ(О) та ще кількома районними осередками політичних партій звернулися до Президента України та Генеральної прокуратури з проханням не допускати в Україні політичних репресій і стояти на позиції: "людина, її життя і здоров'я - головна цінність суспільства".Bookmark and Share