Місяць подорожей


Відпочиваючи на природі, перед першою поїздкою члени правління між собою назвали цей місяць "Місяцем подорожей".

15 травня, напередодні святкування Міжнародного дня музеїв, актив районної УСДМ, незважаючи на похмуру погоду, вирушив на екскурсію до Закарпатського краєзнавчого музею та Закарпатського музею народної архітектури та побуту, що знаходиться в м.Ужгороді. Під час екскурсії їх супроводжувала голова секретаріату Закарпатської обласної організації УСДМ Наталія Малець. Після огляду багатьох виставкових залів замку та житлових споруд пращурів музею під відкритим небом активісти УСДМ ніби занурилися в давнину.

22 травня їх чекала зустріч з Мукачівським замком "Паланок" - історичним музеєм у м.Мукачево. У супроводі члена Мукачівської міської організації УСДМ Тараса Ільтьо та гіда вони почули цікаві "казки" про історію замку, відвідали підземелля, виставкові зали, подивилися на панораму міста з бастіонів замку.

А 29 травня, напередодні Дня захисту дітей, актив районної УСДМ разом з учнями ЗОШ с.Чепи та педагогічним активом школи відвідали мальовничий куточок Воловецького району - водоспад Шипот. Але перед кінцевою зупинкою, автобуси з учнями зупинилися на Теребле-Ріцькій ГЕС. Усі учасники поїздки набралися сил і для роботи, і для подальшого відпочинку. Сезон літніх канікул для учнів відкрився разом з яскравими враженнями, літнім сонечком і чистим гірським повітрям.

Враження, отримані від цих поїздок залишаться назавжди, і не тільки на фотографіях, а в серцях.

Виноградівська Районна організація і надалі буде намагатися організовувати такі активні відпочинки не тільки для активу, а й для всіх бажаючих району.

Bookmark and Share