НДЛМ у Словаччині


В містечку Тренчині, що на півдні Словаччини, зібрались лідери молодіжних організацій для участі у 5 Молодіжному Форумі Центральноєвропейської ініціативи в рамках щорічної зустрічі на вищому рівні голів урядів країн-членів Центральноєвропейської ініціативи.
Головною метою Форуму було розглянути можливості для посилення співпраці молоді з країн Центральної Європи, зміцнення повноважень молодих людей, що відіграють ключову роль в громадському житті.

Учасники заходу дійшли спільної думки, що потрібно збільшувати можливості молоді в Європі, а також зміцнити роль молодих людей в соціальних процесах, що відбуваються у світі. Увага учасників приділялась проблемам молодіжного працевлаштування, встановленню тісної співпраці між владою та молоддю, розвитку молодіжних засобів масової інформації.

Молодіжний Форум був представлений учасниками з Албанії, Австрії, Болгарії, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Італії, Македонії, Польщі, Румунії, Словаччини, Словенії, Сербії та Чорногорії, Чехії, Угорщини та України. Кількість учасників була обмежена 4-ма особами на чолі з представником Міністерства у справах сім'ї та молоді. На форумі Україну представляли 4 Всеукраїнські молодіжні організації. Народно-демократичну лігу молоді представляла Альона Куклєва-керівник Апарату НДЛМ. Обов'язковою умовою участі в конкурсі було вільне володіння англійською мовою та правильно заповнена анкета, яка складалася з 4-ох частин.

В результаті роботи Форуму учасники запропонували ухвалити главам урядів країн-членів Центральноєвропейської ініціативи (ЦЄІ) відповідної Декларації, постійно зміцнитювате спрівробтництво між країнами ЦЄІ з метою пошуку розширення можливостей для молодих людей.
Молодіжний форум ЦЄІ є головним щорічним заходом Центральноєвропейської ініціативи у молодіжному секторі. Перший Молодіжний Форум ЦЄІ відбувся у Трієсті 21-24 листопада 2001 року і з того часу проводиться щорічно.

Молодіжний Форум ЦЄІ відвідується молоддю та особами, які активно залучені до вирішення молодіжних питань у своїх країнах, з метою обговорення поточних питань, потреб та тенденцій у молодіжному середовищі в країнах-членах ЦЄІ та з метою формулювання пропозицій щодо конкретних заходів та проектів.

Bookmark and Share