Столиця підтримала "студ-закон"


Присутніми були Володимир Крутько – голова НДЛМ, Віталій Росляков – голова КМТО НДЛМ, Михайло Поляков – депутат парламенту „Студентської республіки-2005”, представники Студентського парламенту м. Києва та голови рад студентського самоврядування столичних вузів.
Володимир Крутько зазначив, що інститутом, який забезпечує існування партнерських відносин студентів та адміністрації вузу, є рада студентського самоврядування. Її представники мають можливість впливати не тільки на студентів, а й на адміністрацію, викладачів вузу.
Представники студентства Київщини вважають що головними завданнями ради студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, залучення їх до громадського, політичного, економічного й культурного життя університету, розвиток якостей, притаманних сучасній діловій людині, та популяризація національної свідомості. Робота у раді студентського самоврядування дає змогу здобути необхідний досвід, удосконалити набуті знання, знаходити нових друзів та навчає працювати в єдиній команді.
З кожним роком зростає вплив звичайного студента на життя університету, молоді та країни загалом. Прийняття даного законопроекту визначить статус студентського самоврядування як форму вираження та захисту інтересів студентів вцілому. На даний момент постає багато проблем вирішення яких неможливе без прийняття Закону “Про студентське самоврядування в Україні”. Як свідчить досвід країн Європейського Союзу, легітимізація студентських рад надасть можливість реально здійснювати координацію студентської громади у прагненні розбудови власного вузу, відстоювати інтереси в органах влади.
Також під час обговорення було запропоновано декілька поправок, які, з точки зору молоді, якісно вплинуть на зміст законопроекту.Bookmark and Share