Петро Ярошинський: З молоддю і для молоді


У засіданні взяли участь народний депутат України, член фракції "Наша Україна" Микола Жулинський, керівник освітнього проекту "Нашої України" Петро Ярошинський, представники громадських молодіжних організацій, місцевої влади, представники навіть банківських структур, які пов’язані із житловим кредитуванням для молоді.

"Приємно те, що всі з розумінням поставилися до того, що ми пропонуємо лише основні заходи по вирішенню головних питань, і під час засідання круглого столу з'явилися пропозиції відносно окремих механізмів вирішення проблем, які ми звичайно ж взяли до уваги. В основу програми розвитку молоді було запропоновано покласти принцип самореалізації і принцип вибору", - сказав Петро Ярошинський у розмові з кореспондентами нашого сайту.

"Велику увагу було приділено становищу сільської молоді. Йшлося також і про пільгове навчання для того, щоб молодь поверталася в село і відпрацьовувала те, що їй дала держава. Молодіжна політика взагалі повинна бути направлена в першу чергу на навчання молоді. Це не просто дати вудочку в руки, це ще й навчити робити цю вудочку, і навчити після цього ловити нею рибу.

Піднімалося питання і патріотичного виховання, бо воно на жаль на даному етапі знаходиться на найнижчому рівні. Жваво обговорювалися і регіональні особливості молодіжної політики. Це справді те, що поки що враховано в нашій програмі тільки частково, -зазначив Петро Ярошинський. - Погоджуюся, що молодіжну політику Чернігівщини ні в якому разі не можна порівнювати з молодіжною політикою Київщини, тому треба робити наголоси на окремих моментах роботи в регіонах та підсилювати механізми в певному напрямку".

"Молодь вимагає, щоб їй дали можливість щось самій зробити, ці споживацькі настрої були вигідні для попередньої влади, бо отримавши певну суму грошей на якийсь проект, молодь навіть не робила спроб виносити свої проблеми на розгляд суспільства. Наша ж молодіжна політика повинна будуватися за принципом "разом із молоддю і для молоді ", - додав на останок керівник освітнього проекту.Bookmark and Share