СИН МІНІСТРА ЕКОНОМІКИ ТЕРЬОХІН-МОЛОДШИЙ ПРАКТИКУВАВСЯ У БАТЬКІВСЬКОМУ МІНІСТЕРСТВІ


ЦЕ (на фото) - його відповідь на прохання поспілкуватися із "Пятим каналом". Натомість працівниці міністерства звинуватили журналістів у псуванні майбутнього хлопця. Внаслідок тривалого спілкування на цю тему - екслюзивно для "П`ятого" - Терьохін-молодший знайшовся. Пояснив, що просто не знав як себе поводити.

Міністерство економіки "омолоджує" держслужбовців. Аби зробити роботу чиновника престижною, на практику запрошують молодь. Тих студентів, які зарекомендували себе якнайкраще, внесуть до так званого кадрого резерву - у майбутньому їх можуть запросити на роботу. Серед тих, кому міністр економіки Сергій Терьохін вручав сертифікат про успішне проходження практики, виявився і його син - Кирило Терьохін. А журналістка Ольга Сніцарчук стала свідком того, як працівники міністерства рятували сина міністра від преси.
Кирило Терьохін, студент першокурсник Інституту міжнародних відносин, та син міністра економіки Сергія Терьохіна, виявився важкодоступним для журналістів. Працівниці міністерства вивели його через запасні двері зали. Журналістам сказали - хлопець пішов. Сам міністр економіки зробив здивований вигляд - мовляв, не забороняв сину такого спілкування. Уже після цього Кирило вийшов із міністерського кабінета батька.

ЦЕ - його відповідь на прохання поспілкуватися із "Пятим каналом". Натомість працівниці міністерства звинуватили журналістів у псуванні майбутнього хлопця. Внаслідок тривалого спілкування на цю тему - екслюзивно для "П`ятого" - Терьохін-молодший знайшовся. Пояснив, що просто не знав як себе поводити.

Кирило Терьохін:
- Я, знаєте, не люблю камер, і тому отак сталося...

Журналістка:
- Чому?

Кирило Терьохін:
- Ну, знаєте.. зараз є скандал із сином президента. я так чув трошки...і не хочеться, щоб запитували компрометуючі вопроси. І із нічого - зробили таке ж.

Підстав для аналогічного скандалу - немає, з посмішкою каже син міністра економіки. Втім, скромно відмовився показати на камеру свій мобільний та авто. На практику в міністерство економіки Кирило Терьохін потрапив без блату - його відібрали в інституті, - каже Терьохін-старший. Загалом така практика молоді - цінна, адже в міністерство до цього часу потрапляють випадкові люди, пояснив міністр. Баласт старої влади тут не потрібен. Тому співпрацівників міністерства проатестують і оновлять.

Сергій Терьохін, Міністр економіки:
- Так приємно бачити молодих людей... у нас середній вік підкачав... тому треба виправляти...буде.

Практиканти переконують, що кілька тижнів в міністерстві дали їм чимало корисного. Надто ж - у роботі із документами.

Втім, більшість практикантів кажуть, що попри те, що працювати у міністерстві престижно, обрали би роботу у приватних кампаніях - там динамічніше і менше бюрократії.

Ольга Сніцарчук, Андрій Шишлов, "5 канал"

Bookmark and Share