Міністр виступає проти існування приватних вищих навчальних закладів України ?


15 грудня студенти та викладачі Тернопільської філії Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) пікетують Тернопільську облдержадміністрацію, вимагаючи відставки міністра освіти та науки України Станіслава Ніколаєнка. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

За словами директора Тернопільської філії МАУП Петра Муравки, міністр виступає проти існування приватних вищих навчальних закладів України, оскільки, на думку міністра, вони не надають освіти такого рівня, як державні ВНЗ. Як зазначив Петро Муравка, Міністерством освіти та науки України здійснюються необґрунтовані перевірки структурних підрозділів МАУП та інших вищих навчальних закладів України. «Міністр, – додав директор Тернопільської філії МАУП, – також хоче змінити організаційно-правовий статус Міжрегіональної академії управління персоналом, тим самим ставлячи під загрозу існування самого ВНЗ». МАУП же, як сказав Петро Муравка, за оцінками експертів, є одним із найкращих вищих навчальних закладів України.

Директор Тернопільської філії МАУП також переконаний, що якщо міністру вдасться втілити в життя усі “дискримінаційні дії проти МАУП, тоді почнеться принцип доміно. Закриють один навчальний заклад такої форми – черга буде за іншим”.
Пікетувальники акцію протесту припиняти не збираються, а страйкуватимуть доти, поки їх вимог не почують у Києві.
Bookmark and Share