Хто, якщо не ми? Коли, якщо не зараз ?


Як відомо, студентство міста Суми завжди займало окрему активну позицію у вирішенні всіх важливих питань життя молоді в Україні. Тому 5 грудня у приміщені Сумської міської ради відбулося обговорення за круглим столом проекту цього закону. В обговорені приймали участь представники громадських організацій Сум, лідери студентського самоврядування університетів міста, лідери Сумської НДЛМ Віталій Чорнобривченко та Станіслав Стародуб.
Були запрошені спеціалісти з Києва, а саме: Вікнянський Павло – заступник голови НДЛМ, голова робочої групи з питань розвитку студентського самоврядування та Михайлюк Артем – координатор Спілки ініціативної молоді.
Організатором круглого столу стала Сумська обласна молодіжна організація «Студентська республіка».
Після виступу Павла Вікнянського в залі розпочалася жвава дискусія. Сумські студенти, ознайомившись із законопроектом, запропонували представникам робочої групи з Києва прописати реальні механізми впливу на ректорати вузів. Так, наприклад, студент і заступник Сумського міського голови І.С. Боршош запропонував варіант змін до проекту у відповідності з яким, ректор повинен буде звітувати про свою роботу та погоджувати призначення проректорів на засіданнях робочих органів самоврядування.
Зі своїми пропозиціями щодо законопроекту виступив Кірічок Дмитро – студент Сумського державного педагогічного університету, який дуже ґрунтовно розповідав про проблеми молоді на сьогоднішній день.
По закінченню круглого столу всі одностайно погодились з тим, що студентам потрібен окремий закон. Учасники прийняли резолюцію, яка в найближчий час буде направлена на всіх народних депутатів від Сумщини, а також керівництву області.
Саме така молодь творить майбутнє: активна гідна небайдужа. Саме таким повинен бути і кожен з нас! Приєднуйтесь !!!

Bookmark and Share