Обговорення "студентського закону" в Харкові стає безперервним


8 грудня в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла відкрита науково-практична конференція "Студентське самоврядування в Україні. Проблеми трансформації в сучасних умовах, шляхи розвитку й удосконалення".
Під час роботи секції "Студентські організації вузів. Досвід роботи, шляхи розвитку" пройшла широка та гаряча дискусія відносно законопроекту з регістраційним номером 8470.

Модератор секції Артем Коновалов акцентував увагу на механізмах громадського самоврядування студентів, їх гарантіях і засадах. Усі зауваження, пропозиції та побажання від активних молодих людей будуть аналізуватися. Одним із мотивуючих чинників для змін до законопроекту є реальні шляхи їх імплементації під час першого читання в Верховній Раді.

Спираючись на нагальність вирішення проблеми стосовно нормативно-правового регулювання сфери громадського самоврядування студентів і зважаючи на обмеженість часу обговорення законодавчих ініціатив НДЛМ у цій галузі на даній конференції, учасники домовилися зібратися для більш ґрунтовної та тривалої дискусії вже 14 грудня.

На пленарному засіданні також виявилася стурбованість учасників секції "Організація роботи в гуртожитках силами студентських рад" щодо законодавчого закріплення самоврядування в гуртожитках і студентських містечках. У додаток до цього була запропонована ще одна зустріч з приводу цих проблем уже в ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Усі учасники конференції отримали текст "студентського закону" НДЛМ. Також усіх молодих людей було запрошено до конструктивного діалогу в віртуальному просторі за допомогою тематичного дискусійного листа ssg-law, що діє з 21 листопада та дозволяє "досліджувати" та "просувати до мас" законодавчі нововведення.
Bookmark and Share