„Козацькі забави” в Сарнах


До учасників дійства зі словами вітання звернувся голова суддівської комісії, директор училища Володимир Городнюк. Він закликав молодь бути завжди готовими захищати Україну, її кордони, незалежність і свободу громадян.

Юні патріоти демонстрували свою фізичну вправність, силу та здоров’я. Найбільш інтригуючою виявилась боротьба „силовиків” Віталій Боюк, студент ІІ-го курсу „вирвав” перемогу у суперників – третьокурсників піднявши колоду 43 рази.

Не менш захоплююче проводили і віджимання від підлоги. Найвагомішого результату досягнув студент І-го курсу Юрій Дяков.

Вперта та безкомпромісна боротьба тривала в змаганнях з армреслінгу між студентами І-го і ІІІ-го курсів. В сумі вони набрали однакову кількість балів, залишивши далеко позаду другокурсників. В індивідуальному заліку бездоганним лідером став студент І-го курсу Віктор Володько.

А от козацьким кулішем та квасом з найбільшим задоволенням смакували третьокурсники, неперевершеними вони були і у перетягуванні канату.

За підтримки районної „молодіжки” та партійної організації Політичної партії „Народний Союз Наша Україна” такі ж забави пройшли і в селі Стрільськ. Його учасниками стали старшокласники місцевої школи.
Переможці та призери змагань були відзначені пам’ятними медалями, дипломами й солодкими призами.

* * *

В Дубно діє „молодіжка” партії Ющенка.

10-11 грудня відбулися установчі збори „Молодіжного Союзу Наша Україна” , участь у котрих узяли 30 юних дубенчан віком від 14 до 30 років. В процесі роботи молодіжне крило організації обрало свого голову та компетентну Раду у складі 5 осіб. Наступного дня на гостину до Дубенської “молодіжки” завітала Здолбунівська молодіжна організація. Колегам та друзям-партійцям було запропоновано екскурсії за маршрутом: Замок князів Острозьких - Козацький редут. Юні “нашоукраїнці” вшанували пам’ять загиблих героїв покладанням квітів до меморіалу. Цікавим моментом стала екскурсія Тараканівським фортом. Втомлених, але невимовно задоволених гостей дубенчани почастували справжньою козацькою юшкою.
Bookmark and Share