Чому саме позиція „молодіжки” розходиться з позицією керівництва партії ?


Перед початком конференції зі 135 делегатів зал покинули близько ста чоловік.
Голова ЛОО МСНУ Юрій Діканєв на імпровізованій прес-конференції заявив, що установчу конференцію зірвали голови львівських районних організацій НСНУ.
„Вони хочуть впливати на „молодіжку”. А ми повинні працювати на засадах партнерства, а не вказівок. Ми маємо свою позицію, ми не хочемо, щоб „Наша Україна”, можновладці, посадовці впливали на нас – молодих людей”, – наголосив Ю.Діканєв.
Відповідаючи на питання кореспондента ЗІКу, Ю.Діканєв не спромігся озвучити, чому саме позиція „молодіжки” розходиться з позицією керівництва партії, відбувшись загально фразою: „Ми відстоюємо свою позицію”.
Голова Франківської РО НСНУ міста Львова, керівник депутатської групи НСНУ у Львівській міські раді Сергій Бащук заявив Західній інформаційній корпорації, що з того, що сталося під час установчих зборів ЛМГО МСНУ, не потрібно робити трагедії.
„Нічого особливого не сталося. Керівництво партії на Львівщині – і Петро Олійник (голова ЛОО НСНУ, – ЗІК) і Олег Мандюк (голова ЛМО НСНУ, – ЗІК) просили обласну „молодіжку” відтермінувати проведення установчих зборів. Своє прохання вони мотивували тим, що не було створено організаційний комітет проведення установчих зборів і тим, що не всі охочі молоді люди встигли вступити до нашої „молодіжки””, – підкреслив С.Бащук.
Bookmark and Share