Народна демократія взяла верх над інтригами


У суботу, 17 грудня 2005 року в приміщенні Українського науково-технічного та економічного інституту проходив другий етап VIII З’їзду Народно-демократичної ліги молоді. У роботі З’їзду прийняло участь 107 делегатів із 24 регіонів України та близько 60 запрошених. Серед присутніх на З’їзді був перший голова НДЛМ, Перший заступник голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Костянтин Ващенко.

Найгострішим питанням порядку денного З’їзду було обрання Голови та керівних органів НДЛМ, що і стало приводом для розгортання суперечок та дискусій між учасниками З’їзду. Але методом відкритого голосування більшість присутніх віддали свої голоси за нині діючого Голову НДЛМ, члена Політвиконкому Народно-демократичної партії Володимира Крутька. Значно оновився склад Ради НДЛМ, до якого увійшли всі Голови територіальних осередків НДЛМ та окремі члени НДЛМ. Повністю змінився склад Контрольно-ревізійної комісії, головою якої обрали юриста Валентина Герасимчука.

На З’їзді затвердили стратегію програмного розвитку організації та підвели підсумки діяльності за період з VI по VIII З’їзд НДЛМ.Bookmark and Share