Кримська молодіжка – рука на пульсі молодіжного працевлаштування


Голова Ради КРО ВМОО "МСНУ" Андрій Дереев вважає первинне працевлаштування молоді однієї з найбільш наболілих проблем. Новий Закон гарантує - кожен випускник буде забезпечений першим робочим місцем. Державна служба зайнятості надасть дотації роботодавцеві, що взяв на роботу випускника без досвіду професійної діяльності. При цьому роботодавець не має права розривати трудовий договір по скороченню штату протягом двох років.

Голова Ради КРО ВМОО "МСНУ" Андрій Дереев прокоментував значення цієї події для молоді: "Думаю, що прийняття закону не вирішить проблему до кінця, тому що необхідні реальні механізми контролю його виконання, тому ми ставимо перед собою задачу спробувати налагодити міст між випускниками ВУЗОВ і керівниками підприємств; провести круглі столи, на яких виробити конкретні кроки по реалізації даного законопроекту".

Необхідно змусити закони працювати - і це сьогодні під силу молоді, особливо активістам "Молодіжного Союзу Наша Україна". Головне , що я б хотів виділити - це те, що завдяки цьому Законові кожен випускник одержить робоче місце і відсутність стажу і досвіду роботи більш не буде "недоліком ". Держава вирішила проблему першого працевлаштування, а ми зробимо усі для того, щоб цей Закон був реалізований!"Bookmark and Share