Волинь: помаранчева молодь організувалась і обрала керівництво


Близько 100 молодих людей з усієї області з’їхалося, щоб заснувати нову організацію, обрати керівні органи та обговорити пріоритети діяльності на найближчий час. Привітати учасників конференції завітали Микола Буліга, керівник виконкому Волинської обласної організації „Народний Союз Наша Україна” та Владислав Стемковський керівник Центру молодіжних громадських організацій “Наша Справа”.
Керівні органи сформували з 10 активістів молодіжних організацій, що ввійшли до Ради організації та новообрана Голова організації Наталя Фірко. На Волині п. Наталю знають, як колишнього керівника екологічної організації „Зелена Хвиля”, громадсько-політичного діяча, члена Ради обласної організації „Народний Союз Наша Україна”.
Заступниками Голови „Молодіжного Союзу Наша Україна” стали Сергій Адамчук та Андрій Бокоч.
Продовженням Установчої конференції стало театралізоване дійство на майдані Луцька, де було встановлено наметове містечко, роздавались гарячий чай та канапки, як і в часи революції. Ближче до вечора відбувся молодіжний мітинг приурочений створенню ВОО МСНУ та річниці революції у якому взяли участь лідери молодіжних організацій, що підтримують партію Народного Президента.
Протягом місяця планується провести установчі збори усіх районних організацій “Молодіжного Союзу “Наша Україна”.Bookmark and Share