Перепідготовка допоможе отримувати вищі зарплати


Програма спрямована на ефективне залучення випускників навчальних закладів області до процесу структурної перебудови області, на збалансованість попиту і пропозицій на ринку праці.

Програма передбачає продовження співпраці щодо працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів із такими підприємствами, як ЗАТ „Єврокар”, ТОВ „Ядзакі-Україна”, „Гроклін-Карпати”, „Хенкель”, „Євровіп”, ВАТ „Мукачівський завод „Точприлад”, „Берегівський радіозавод”, „Перечинський лісокомбінат”, а також налагодження співпраці з ТОВ „Джейбіл-Україна”, „Флексторонікс”, „Фішер”, „Євромотор”, „Євроавтотек”, „РІК”, „СТС”, „ПБМ”, „Комлайт” та іншими суб’єктами підприємницької діяльності. Впровадження цієї програми повинне сприяти підвищенню рівня номінальної середньої заробітної плати та реальних доходів населення, соціальних виплат.

З обласного бюджету на реалізацію проекту буде виділено 70 тисяч гривень з умовою, що підприємства, котрі реалізують інвестиційні проекти на території області, вкладуть у цю справу не менше 700 тисяч гривень.Bookmark and Share