Розвиненого молодіжного руху політикам не потрібно ?


Участь у ньому взяли начальник відділу роботи з молоддю Львівської міської ради – Дмитро Пушкарьов, голова ЛМГО Інститут Політихних Технологій – Олег Процак, голова ЛОГО Комітет Виборців України – Роман Кошовий, голова ЛМО Фундації Регіональних Ініціатив – Юля Чернікова, а також представники ЛОМГО АМПУ, ЛОГО „ПОРА” та Студентського Братства Львівщини.

За словами організатора – Оксани Зварич, політичну малоактивність громадських організацій можна пояснити „реальною відстороненістю їх від політики. Адже безпосередньо впливати на процес прийняття рішень вони можуть лише під час виборів мера. А на виборах місцевого рівня іх участь навіть не прописана законом, що ще раз показує недосконалість виборчого законодавства 2006 року і накладання виборів до місцевих рад та Верховної Ради України”.

Начальник відділу роботи з молоддю ЛМР - Дмитро Пушкарьов вважає, що „молодіжний рух Львівщини завжди залишався важливою опорою усіх політиків та політичних партій. Молодь – це найбільш динамічна та креативна група населення, яку завжди легко використовувати у своїх цілях.” Тому, як правило „її легше використовувати, в якості вуличних агітаторів, в розклеюванні наліпок та в кампанії „від дверей до дверей”, а справді якісно розвиненого молодіжного руху політикам не потрібно”, - висловив свою думку Роман Кошовий.

Незважаючи на незначне представлення молодіжних організацій на цьому круглому столі, і Роман Кошовий, і Олег Процак залюбки поділились досвідом своєї роботи і запропонували усім як громадським організаціям, так і молодіжним лідерам долучатися до їх виборчих проектів, а також увесь спектр допомоги, що пов’язана з реалізацією цих проектів.

Відповідно до нового Закону України „Про вибори народних депутатів України” громадські організації отримали право мати офіційних спостерігачів від своїх організацій. Для того, щоб мати своїх офіційних спостерігачів, громадські організації повинні мати в статуті питання виборчого процесу та спостереження за ним, а також бути зареєстровані у встановленому законом порядку не менш як за два роки до дня виборів.

„Зараз ми готуємо Форум громадських організацій, що мають проекти, які пов’язані з виборами. Ми усіх запрошуємо до співпраці„ – сказав Олег Процак.

Організатори планують найближчим часом видати посібник для громадських організацій про можливості їх участі у виборчому процесі.

З усіма запитаннями звертатись до Оксани Зварич:
за телефоном +38 (032) 244-63-28; +38 (097) 2319894;
або mailto:ozvarych@yahoo.comBookmark and Share