Новий рік у власній квартирі зустрічатимуть 25 молодих ужгородських сімей


25-квартирний житловий будинок загальною площею 1700 квадратних метрів по вулиці Володимирській, 63 ”б” в Ужгороді зводився як молодіжний житловий кооператив за кошти обласного і міського бюджетів та за участі регіонального управління Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Це не перший на Закарпатті житлово-молодіжний кооператив – в області реалізується Програма забезпечення молоді житлом на 2002 – 2012 роки. З часу її дії вже видано кредити 102 молодим сім’ям, причому двадцять отримали їх цьогоріч.
Вирішення проблеми забезпечення житлом, особливо соціально незахищених верств населення та молодих сімей, – серед найактуальніших в діяльності обласної влади. Причому найгострішим квартирне питання є саме в Ужгороді – останніми роками багатоповерхівок будується занадто мало.

Наступного року в рамках обласної програми забезпечення молоді житлом передбачено 8,7 мільйона гривень. Досягнуто домовленості з холдинговою компанією „Київськміськбуд”, яка береться збудувати в мікрорайоні „Боздош” в обласному центрі цілий житловий масив на 1100 квартир з усією необхідною інфраструктурою.
У 2006 році за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів передбачається пріоритетне фінансування низки цільових програм. Так, на забезпечення житлом військовослужбовців, звільнених у запас, планується спрямувати 961 тисячу гривень. Зокрема, мають завершити 50-квартирний житловий будинок в Ужгороді. За програмою „Власний дім” буде виділено 6,6 мільйона гривень на пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників.

Bookmark and Share