"Святий Миколай про тебе не забуде!"


На думку організаторів, метою акції є ознайомлення мешканців Криму з традиційним українським святом, не популярним та практично не відомим в Криму, але дуже важливим та потрібним для дітей! Тому що дарувати дітям радість, робити для них свята треба якомога частіше, а не згадувати про них лише один раз на рік – Всесвітній день захисту дітей.

І саме це свято, проведене у Криму, розбило вщент висловлювання щодо поділу України на частини. На українців та росіян. На українську мову та російську. Кримські діти, так само як і діти в інших куточках Україні хочуть бути щасливими, щоб кожен день для них був святом! Діти чудово сприймали українську, співали пісеньки, розповідали вірші : „ Як умру, то поховайте мене на могилі ...” і ні яких проблем з цим не було, про що так завзято та вперто теревенять нам з екранів не чисті на руку політики!

Діти, яки приходили на площу ім.. Леніна з 12.00 – 18.00, навіть не очікували отримати стільки тепла, добра в цей день! І треба було бачити їх усміхнені обличчя, коли Святий Миколай пригощав дитинку чимось смачненьким та дарував йому маленький ,але дуже приємний подаруночок. Думаю діти ні коли не забудуть цей день і він назавжди лишиться у їх дитячих спогадах!
І ця похмура на вигляд площа хоч на кілька годин засяяла світлом і на ній не лишилось жодної байдужої людини!

Сподіваємося що цьогорічне свято в Криму буде більше ніж просто акція, що воно стане традиційним на території Криму і буде святкуватися у кожній християнській родині !


Bookmark and Share