МНК завершує благодійну акцію „Свій до свого по своє”


Збірку „Росія чи Європа” представляли патріотичній громадськості цих міст упорядник книги Віктор Рог та керівник молодіжної референтури Конгресу Українських Націоналістів Василь Попович.

За словами Василя Поповича, націоналісти мусять не лише дбати про видання вартісної літератури, а й про те, щоби вона дійшла до читачів. Саме з цією метою й проводяться презентаційні заходи в Києві та регіонах.

Учасники презентацій, які пройшли за сприяння Молодіжного Націоналістичного Конгресу та Конгресу Українських Націоналістів в рамках акції „Свій до свого по своє”, розповіли присутнім про творчість Донцова і про праці, які увійшли до збірки, наголосивши на їх актуальності сьогодні. Окрім книги Дмитра Донцова було презентовано збірку статей Олександра Богатирчука „В ім’я нації”, працю Сергія Плачинди „Лебедія” і книгу „Злочин”, упорядковану українцем з Австралії Петром Кардашем.

Значна частина цінних книг була безкоштовно передана до навчальних закладів та бібліотек – це стало завершальним етапом всеукраїнської благодійної акції Молодіжного Націоналістичного Конгресу та Центру Національного Відродження ім. С. Бандери „Свій до свого по своє” у Волинській, Рівненській та Житомирській областях. За час акції (а це два з половиною роки) активісти МНК подарували понад 3,5 млн. українських книг бібліотекам України та східної діаспори.

Також учасники презентацій поділилися ближчими видавничими планами, зокрема шанувальників творчості Донцова вельми потішила звістка про підготовку до друку фундаментальної його праці „Націоналізм”, яку заплановано видати на початку наступного року.

Поряд з презентаціями книг відбулися зустрічі керівництва Молодіжного Націоналістичного Конгресу, а саме Голови Секретаріату МНК Ярослава Іляша та голови Волинської обласної організації Олександра Скиби, із активістами Молодіжного Націоналістичного Конгресу у Острозі й Луцьку та членством КУН у Житомирі й Рівному.

Bookmark and Share