Щоб отримати апельсинку, треба привітати президента з Новим роком


Акція проводитиметься у столиці з 27 до 29 грудня з 14:00 до 19:00 за підтримки Партії регіонів.

Протягом трьох днів активісти в костюмах Діда Мороза та Снігуроньки вітатимуть киян та гостей міста з наступаючими святами у 10 найлюдніших місцях Києва та роздаватимуть усім охочим новорічну символіку.

Працюватимуть представники організації на Європейській площі, біля Бесарабки та ЦУМу, поряд зі станціями метро "Хрещатик", "Театральна", "Майдан Незалежності", "Площа Льва Толстого".

У той же час "помаранчеві" Діди Морози вітати людей з новорічними святами не будуть. Натомість вони будуть збирати поздоровлення для Ющенка в обмін на апельсини.

Зокрема, у вівторок стартувала акція "Привітай президента з Новим роком та Різдвом". Діти, які проживають у Київській області, можуть особисто привітати з новорічними святами президента Віктора Ющенка за сприяння Київської облорганізації НСНУ. Акція триватиме до Різдва.

Щоб привітати президента, слід знайти у своєму місті чи селищі палатку, у якій сидить "помаранчевий" Дід Мороз, узяти в нього листівку і заповнити її. Авторів цікавих послань одразу ж пригощатимуть апельсинами.

Найоригінальніші привітання будуть відзначені подарунками від партії президента. Прочитати їх можна буде в Інтернеті за адресою www.vitayu.org.ua або в секретаріаті президента.Bookmark and Share