Встановлено неналежне виконання колишнім ректором Петром мельником своїх посадових обов’язків


«Ректора Національної академії Державної податкової служби України Петра Мельника було звільнено зі своєї посади, зважаючи на низку порушень, які вивили у його діяльності КРУ та рахункова палата. Деякі з цих порушень навіть «тягнуть» на кримінальну відповідальність». Про це вчора, 22 грудня, під час прес-конференції у Львові заявив голова ДПА України Олександр Кірєєв.
За словами О. Кірєєва, П. Мельник паралельно очолюваній ним Академії створив свою власну «домашню академію».
«Без публічного конкурсу П. Мельник приватизував собі піонерський табір, де й було створено цю так звану академію. Самим новоствореним навчальним закладом керувала дружина екс-ректора. Справа в тому, що студентів на навчання приймали значно більше, ніж це було потрібно. Що ж стосується студентських гуртожитків – це були своєрідні казарми, де люди спали у буквально у два яруси», - розповів голова ДПА України.
Довідка ЗІКу.
16 грудня 2005 року Державна податкова адміністрація України звільнила з посади ректора Національної академії Державної податкової служби України Петра Мельника.
Згідно з інформацією прес-служби ДПА, Мельника було звільнено за порушення статуту ректора Національної академії Державної податкової служби України на підставі частини 1 статті 39 Закону «Про вищу освіту».

Як зазначила прес-служба ДПА, «за результатами проведених перевірок окремих питань фінансово-господарської діяльності Національної академії Державної податкової служби України встановлено неналежне виконання колишнім ректором Петром мельником своїх посадових обов’язків в наслідок чого академії нанесені матеріальні збитки на суму 15 088 038 грн.». Прес-служба повідомила, що управлінню по боротьбі з корупцією в органах ДПС було доручено вжити заходів щодо встановлення місця перебування Мельника для вручення даного наказу.

Нагадаємо, що 6 грудня Печерський районний суд Києва ухвалив поновити на посаді ректора Національної академії Державної податкової служби України двічі звільненого Петра Мельника. Рішення Печерського райсуду від 6 грудня підлягало негайному виконанню. Петра Мельника поновлено на посаді з 26 липня 2005 року. Раніше подібне рішення виносив Шевченківський райсуд Києва, однак у липні після тимчасового поновлення на посаді Петра Мельника голова Державної податкової адміністрації України Олександр Кірєєв видав повторний наказ про звільнення ректора за порушення статуту академії. 25 серпня Голосіївський райсуд спростував усі звинувачення, які були висунуті проти Петра Мельника у повторному наказі.
Bookmark and Share