Відзначено переможців конкурсу "Молода економіка" у Кіровоградській ОДА


Олексій Любченко розпочав зустріч зі студентами привітанням із майбутніми святами та поділився своїми роздумами щодо конкурсу:

“З кожного спілкування ми повинні виносити щось цінне, - зазначив заступник голови облдержадміністрації, - і кожне спілкування повинне спонукати нас до певних дій. На жаль, ми мало спілкуємося з тією частиною населення, яка досить юна і ще досить багато у цьому житті не знає, однак чогось прагне. Саме для того, щоб розвинути наше спілкування, ми вирішили провести спільно з головним управлінням економіки та прес-службою облдержадміністрації конкурс в рамках вашого фестивалю, який повинен мати продовження. Це конкурс на краще висвітлення певної економічної тематики. У тому, що це складна тема, я переконаний, однак ваші роботи переконали нас і в тому, що ця тема” - цікава.

Як зазначила під час урочистого прийому учасників конкурсу в облдержадміністрації перший заступник начальника головного управління економіки і член жюрі Людмила Дівель, студенти своїми роботами дали зрозуміти, що вони не тільки розуміються на економічних проблемах, а й бачать конкретні шляхи їх вирішення. До того ж, проблеми, які піднімалися в матеріалах, досить серйозні (бюджет, забезпечення молодих сімей житлом тощо). Тому приємно, що до економічної проблематики багато студентів підійшли з гумором. Тетяна Головченко, заступник начальника головного управління економіки, член жюрі, підкреслила, що у майбутньому читачі сприйматимуть уже професійні журналістські роботи з економічної тематики сьогоднішніх юних конкурсантів з великим інтересом, оскільки це справа, на якій майбутні журналісти розуміються.

Визначено три переможці конкурсу. Також відмічено 7 учасників грамотами. Перше місце здобула Катерина Азарова за добрий настрій, оптимізм, бажання результату, адекватність і реалізм у матеріалі “Шукаю роботу”, друге – Надія Гармазій за гумор і оригінальність у роботі “Молода економіка або Економічна теорія студентського життя”, а третє Яна Кривоший за матеріал “Велике – це багато малого, зібраного докупи...” на найулюбленішу тему облдержадміністрації. Дипломами відзначено Василя Левицького, Оксану Крутоус, Ірину Стародуб, Ліану Колесник, Ірину Константінову, Яну Вічірко і Олену Шульгіну. Усіх учасників було нагороджено незвичними солодкими призами – кошиками з медом, а переможці отримали квитки на концерти відомих естрадних співаків до філармонії.

З ініціативи прес-секретаря губернатора Олени Кваші спеціальними дипломами було відзначено і професійних журналістів-телевізійників, які висвітлювали економічні події області у 2005 році, зокрема Міжнародний інвестиційний форум. Призи отримали представники телекомпанії “Стимул” – генеральний директор Олександр Горбань та керівник служби новин Анастасія Семенченко і представники ОДТРК – генеральний директор Сергій Омельчук, головний редактор Федір Гончар, старші редактори Юлія Танська та Юлія Лісняк, оператор Денис Бєглєцов.

На закінчення зустрічі О. Любченко зазначив, що економічна тема нескінченна, тому він буде підтримувати цей конкурс і надалі. Якщо буде подано більше 10 робіт на розгляд конкурсної комісії, знову буде визначено переможців. Це дуже важливий проект у плані перспективи розвитку області та створення її позитивного іміджу.

Bookmark and Share