27 грудня у Житомирі відбулась презентація коаліції громадських організацій


Коаліція створена для консолідації зусиль громадських організацій з метою залучення житомирян та їх громадських об'єднань до участі у процесах управління містом, розбудови його інфраструктури, опорядження територій, ефективного контролю за діями місцевої влади, комунальних служб та їх чиновників. Коаліція бачить запоруку успіху у цій справі у формуванні у житомирян самоповаги і патріотичного почуття до свого міста, відчуття себе членом громади і віри у силу цієї громади.

Коаліція відкрита для усіх громадських організацій та житомирян, котрі, незалежно від їх політичних поглядів, розділяють її цілі та мету.

Презентуючи коаліцію її ініціатор і лідер - голова Житомирського осередку ВГО "Громадянський парламент жінок України" Віра Шелудченко, сказала, що створення коаліції є відповіддю на виклики часу пов'язані з політичною реформою та очевидною необхідністю зростання ролі місцевої громади та органів їх місцевого самоврядування міста. На думку учасників коаліції реальні результати можливі лише при умові поєднання відповідальних дій влади та комунальних служб міста з патріотичним ставленням самих громадян до свого міста та міського середовища, залученням житомирян та їх громадських об'єднань до розбудови та впорядкування міста.

"Ми переконані - тільки взаємодія і співпраця громади житомирян з міською владою та комунальними службами здатні забезпечити якісно новий рівень розбудови сучасного та красивого європейського міста Житомира.

Житомирянин має повірити у себе і в силу громади міста."- підкреслила Віра Шелудченко
Коаліція сприятиме розвитку самоорганізації житомирян за місцем проживання для вирішення проблем побуту, впорядкування територій, забезпечення високих стандартів соціального, освітнього та медичного обслуговування. Реалізуватиме спільні проекти з надання житомирянам інформації про правові основи та механізми їх взаємовідносин з органами місцевої влади, комунальними службами та їх службовцями з питань, що стосуються повсякденного життя. Сприятиме умінню житомирян вирішувати власні проблеми виходячи з норм цивілізованих відносин у правовій демократичній країні, грамотно та ефективно обстоювати свої громадянські права.
На виконання поставленої мети коаліція буде реалізувати спільні проекти, .залучати ресурси членів коаліції та її прибічників.

Коаліція запрошує до співпраці і спільних дій всіх зацікавлених у розбудові Житомира за стандартами сучасного європейського міста.Bookmark and Share