Відкрита молодіжна конференція національних меншин


Ми маємо пам’ятати, що толерантність – це визнання того, що люди з природи своєї відрізняються зовнішнім виглядом, становищем, мовою, поведінкою і мають право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність. Це також означає, що погляди однієї людини не можуть бути нав'язані іншим.

Під час засідання учасники конференції торкнулись ряду проблем, що наразі постають перед представниками національних меншин. Зокрема відсутність умов для розвитку етнічної самосвідомості, прагнення знати і розвивати історію та культуру свого етносу, а також наявність непрямої дискримінації представників національних меншин, що існує наразі у суспільстві за ознаками етнічної приналежності, мови, релігії тощо.

Під час практичної частини заходу присутні мали змогу прослухати тренінг та ознайомитись з судовим та позасудовим механізмом захисту своїх прав.
Результатом конференції стала ініціатива учасників створити молодіжний орган, який би займався правовою просвітою представників національних меншин, а також організацією культурних заходів для того, аби корінне населення мало змогу ознайомитись з культурою та звичаями представників національних меншин. Це, в свою чергу, сприятиме вихованню взаємного толерантного ставлення.
Bookmark and Share

Topdownloads просмотр борис ложкин oligarh.media.