ДІТИ ЗАКЛАЛИ ПАРК НА БЕРЕЗІ СВОЄЇ РІЧКИ


Акція стала подовженням екологічної роботи на річці в рамках робочих планів Української річкової мережі та організацій, які представляють її в Херсоні. За ініціативою екологічної комп’ютерної мережі «Вірьовчина.tak», яка розташована в Шуменському мікрорайоні, громадських організацій «Лицарський клуб», «Ластівка», учні шкіл №55, №54 та №1, вихованці обласної станції юних натуралістів, Херсонського міського благодійного фонду підтримки інвалідів «Народний форум» спеціалістів Агробіостанції-ботанічний сад ХДУ висадили більш ніж 400 дерев та чагарників (клени, ясені, тополі, айлант, бузок) на березі річки Вірьовчина.

Адже не секрет що сучасний стан річки можна з впевненістю назвати критичним. Особлива подяка обласній організації ПЗУ, яка окрім активної участі в акції, також надала посадковий матеріал (70 дерев). Був використаний насіннєвий матеріал польових рослин, зібраний в басейні річки Вірьовчина під час реалізації проекту «Чиста річка руками молодих інвалідів» за підтримки ІСАР «Єднання».

Під час проведення акції виникли деякі питання до міської та обласної влади, а саме:

-чи планується створення водоприйомника ливневих вод з вулиці Вазова для очистки цих вод, які на даний момент попадають в річку неочищеними, і що є прямим порушенням Водного кодексу України?

-чи відбудеться будь одне засідання Координаційної ради по розробці комплексної програми оздоровлення Вірьовчиної, і про створення якої каже документ №29 від 27.08.04 (пройшло більше року!) постійної комісії з питань екології Херсонської обласної ради?

Річку потрібно терміново рятувати. Адже перефразуючи одного із філософів, можна сказати: «Або люди зменшать кількість забруднень води, або забруднення води зменшать кількість людей».

Bookmark and Share