Ігор Осташ привітав учасників Форуму молоді країн ГУАМ


На Форум прибули делегації України, Грузії, Молдови та Азербайджану, до складу яких входили представники молодіжних організацій та органів державної влади країн ГУАМ. Делегати прийняли рішеня про необхідність створення Міжнародної громадської організації “Молодіжний форум країн ГУАМ”, установчу конференцію якої заплановано провести в рамках Другого Міжнародного форуму молоді країн ГУАМ, який відбудеться в лютому 2006 р. в Кишиневі.

У своєму виступі Ігор Осташ привітав учасників київського Форуму та схвалив ідею створення цієї громадської організації. За його словами, “коли ми говоримо про ГУАМ, дуже важливо, щоб ми мали на увазі не тільки політиків, але й молодь, недержавні організації – тоді це буде жива, пульсуюча структура”.

Народний депутат відзначив, що у 2005 році було зроблено потужний крок у напрямку інституціоналізації ГУАМ – створено Парламентську асамблею організації. Ігор Осташ також наголосив на важливості проведеного нещодавно в Києві Форуму Спільноти демократичного вибору, у якому взяли участь президенти дев’яти країн регіону, що простягається від Каспійського до Чорного і Балтійського морів.Bookmark and Share