НА «ГРОМАДСЬКІЙ ТРИБУНІ» У ЧЕРНІВЦЯХ ОБГОВОРИЛИ НАСЛІДКИ ПОЛІТИЧНОЇ РЕФОРМИ


На «Громадській трибуні» кожен чернівчанин мав можливість висловитись щодо позитивних та негативних наслідків вступу в дію з 1 січня 2006 р. Закону України «Про внесення змін до Конституції України».

Під час акції розповсюджувалися інформаційні листівки. На місці її проведення були встановлені стенди із текстом Закону України «Про внесення змін до Конституції України», аналітичними статями провідних політологів України.
Більшість виступаючих на «Громадській трибуні» висловилися за необхідність проведення Всенародного референдуму щодо доцільності впровадження політичної реформи.

За словами одного з організаторів громадсько-інформаційної акції, депутата Першотравневої райради Володимира Бешлея, «нашоукраїнці» вирішили провести засідання «круглого столу» з питань впровадження політичної реформи за участю представників політичних сил та науковців, де обговорюватиметься ідея звернення до Президента щодо необхідності проведення Всеукраїнського референдуму.

Тема наступної «Громадської трибуни» визначатиметься голосуванням учасників акції. Чернівчанам запропонували 21 січня обговорити проблему об’єднання православних церков або ж одну з проблем життєдіяльності муніципального господарства.


Bookmark and Share