Молоді руховці хочуть розпуску парламенту ?


Оцінюючи безвідповідальні кроки деяких політиків, які голосуванням 10 січня про відставку уряду України ще раз продемонстрували суспільству своє ставлення до національних інтересів нашої держави, Закарпатські обласні (крайові організації Народного Руху України та Молодого Народного Руху з обуренням зазначають, що такими діями ці депутати не тільки не сприяють розвиткові України, а дедалі загострюють "газову" кризу в державі та намагаються вислуживати перед Москвою, натомість тому, щоб виконувати свій приямий обов’язок народного депутата - бути "слугою українського народу"!

Зважаючи на вищевказане, Закарпатська крайова організація Молодого Народного Руху звернулася до Президента України Віктора Ющенка з ВИМОГОЮ РОЗПУСТИТИ Верховну Раду України. Адже, як мовиться у Зверненні: «Ті кучмістські, деструктивні, відверто популістські сили, які сьогодні наявні в парламенті, заважають розвиткові України, бо не становлять єдиної конструктивної сили, яка чесно і професійно працює на зміцнення Української Держави.
Тому Закарпатський Молодий Народний Рух звертається до Вас, високошановний пане Президенте, з проханням терміново розпустити Верховну Раду України...»


Bookmark and Share