Студенти Херсону з колядою у Новому Роздолі


Першого дня гості із Херсону ласували 12-ма пісними стравами та розселялися по квартирах, вивчали тексти українських колядок та віншувань. В день свята Різдва Христового гості, відвідавши урочисте Різдвяне богослужіння у храмах нашого міста, взяли участь у подячному молебні, відправленому на їхню честь о. Миколою Міджаком та о. Андрієм Колібеком.

Чудовий вертеп показали для херсонців юні представники Новороздільської станиці Національної скаутської організації Пласту. Потім гості з Херсону милувались краєвидами Нового Роздолу та ласували смаженими сардельками на березі засніженого чарівного озера Барвінок, переглянули вертеп молодіжної організації “Неформат”, відвідали дискотеку в Палаці культури “Юність”.

Восьмого січня гості відвідали столицю білих хорватів с. Стільське, мали змогу відвідати музей цього історичного селища, сфотографуватись на фоні жертовного каменя у с. Дуброва, послухати професійний вертеп с. Стільська, відвідати з вивченими колядами домівки новороздільців. На третій день свят – день Св. Великомученика Степана гості з Херсону, переглянувши вертеп, підготовлений організацією Українська молодь – Христові взяли безпосередню участь у коляді, а десятого січня, перед своїм від’їздом, взяли участь в екскурсії стародавнім містом Лева, організованою активістами Львівської обласної організації «Українська народна молодь». Організатором прийому гостей з Херсону була Новороздільська міська організація Української Народної партії, яка висловлює свою подяку родинам новороздільців за теплий прийом гостей з південної України, зокрема, депутатам Новороздільської міської ради, членам фракції УНП Богдану Жуку та Геннадію Недільку, члену міськвиконкому, голові СІ “Промінь життя” Оксані Білоус, голові Станківецької сільської ради Івану Островському, добродіям Василю Бігуну, Юрію Хвасу, Богдану Олексину, Зоряні Коваль, Тарасу Смоляку, а також всім, хто долучився до прийому та організації відпочинкової програми для гостей.Bookmark and Share