В УЖГОРОДІ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ „ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ”


Як повідомив голова організації Святослав Бабіля, до акції молодих нашоукраїнців приєдналися також представники молодої реферантури Конгресу Українських Націоналістів та члени Молодого Руху. Спільно вони прагнули донести до громадськості власну позицію щодо діяльності Верховної Ради України.
Учасники акції роздавали ужгородцям заяву, у якій йдеться про те, що „Верховна Рада не готова прийняти повноваження, обумовлені політреформою, і зовсім не відображає політичних настроїв у суспільстві”. „Голосування за відставку уряду показало, що для окремих політичних сил дріб’язкові партійні потреби, особисті амбіції, зведення політичних рахунків стоять вище загальнонаціональних інтересів України, — йдеться у заяві. — Антиурядові сили цілком свідомо намагаються ввести Україну в стан політичного хаосу, дестабілізувати роботу органів державної влади з метою отримання власних політичних дивідендів на майбутніх парламентських виборах”.
„Наша Україна” стверджує, що рішення про відставку уряду не принесло жодного позитиву Україні, тому учасники акції висловили підтримку Президентові України, Прем’єру та поставили вимогу до Верховної Ради скасувати рішення про відставку уряду, а також обрати суддів Конституційного Суду та прийняти їх присягу засіданні ВРУ для врегулювання політичної кризи.
Активісти акції роздали ужгородцям примірники заяв, а також календарі на 2006 рік із символікою блоку „Наша Україна”. Подія відбулася під численними державними прапорами України, помаранчевими стягами із гаслами „ТАК!”. На екрані поряд зі святковою ялинкою ужгородці змогли переглянути кадри революційних подій 2004 року в Ужгороді та столиці, впізнати власні обличчя. Акція проходила під супровід помаранчевих хітів та із закликами „Разом нас багато!” За оцінками спостерігачів загалом в акції взяли участь понад тисячу ужгородців.


Bookmark and Share