За сепаратизм в Україні іноді карають


Як повідомляє центр громадських зв'язків ГУ МВС України в Криму, 19 січня близько 70 представників севастопольського "Прориву" у районі поста "Чонгар" на 122 км траси Сімферополь-Харків (Джанкойський район) поклали 6 мішків із землею, між яким застромили кілька прикордонних стовпів жовто-блакитного й біло-синьо-червоного кольорів.

Потім перед зібранням виступив лідер об'єднання "Прорив" Олексій Добичин з девізом "Денонсація договору між Росією й Україною й приєднання Криму до Росії".

В інтерв'ю представникам російських телеканалів ОРТ і НТВ він закликав до зміни державного кордону України шляхом приєднання Криму й Севастополя до Російської Федерації, що порушує порядок, установлений Конституцією України, підкреслює ЦГС.

У той же час, лідер "Студентського братерства" Олег Яценко заявляє, що представники декількох проросійських організацій і партій напали в суботу на пікет, який члени "Студбратства" проводили біля штабу Чорноморського флоту Росії.

"У ході нападу на пікет був зламаний український прапор, а деяким студентам, у тому числі й дівчині, нанесені побої", - заявив Яценко агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, троє з нападників були затримані міліцією і обом сторонам довелося давати свідчення по інциденту.

Bookmark and Share