Молодь прагне бути партнером, а не виконавцем розпоряджень політичних партій


За словами Сергія Адамчука голови виконкому ВОО „Молодіжний Союз Наша Україна ”, ще за радянських часів склався стереотип, що в молоді все попереду, тому проявити себе в політиці вони ще встигнуть. Молодь прагне бути пантнером, а не виконавцем розпоряджень політичних партій, на разі це твердження сприймається як належне і позиція молоді частково враховується.
Михайло Шелеп, голова Студентської профспілки ВДУ - одного з найбільших вузів Волині зазначив, що студенти найбільше турбуються проблемами забезпечення житлом та першим місцем роботи, зниженням рівня вищої освіти через збільшенням набору на платну форму навчання до внз. Студенти кажуть, що потрібно підтримувати відмінників платної форми навчання.
Ігор Гузь, депутат Луцької міської ради, зазначив: молодь потрібно залучати до керівництва державою, як це відбувається у Грузії, проводити стажування при органанах виконавчої влади та органах самоврядування для молодих активістів громадських організацій. Молодіжна політика має виховувати громадянина-патріота та громадянина-професіонала.Bookmark and Share