ЧЕРНІВЕЦЬКА ВЛАДА ПРОПОНУЄ ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ


Конкурс проводиться з метою залучення широких верств населення до вирішення соціальних проблем, пошуку і залучення альтернативних джерел фінансування соціальної сфери, підвищення якості соціальних послуг, підтримки громадських ініціатив, зміцнення взаємодії з обласними та міськими громадськими організаціями і об’єднаннями.
В цьому році Чернівецька міська рада пропонує громадським неприбутковим організаціям 120 тисяч гривень на реалізацію соціальних проектів, які будуть визнані конкурсною комісією найбільш ефективними.
Пріоритетні напрямки конкурсу визначено на засіданні Координаційної ради громадсько-політичних організацій, яка вже кілька років працює при виконкомі міської ради.
Вирішено, що в цьому році на реалізацію соціальних проектів кошти з міського бюджету буде виділено за наступними напрямками:
Соціальна підтримка та адаптація інвалідів, безробітних, малозабезпечених та осіб похилого віку – 40 тисяч гривень;
Охорона здоров’я та профілактика захворювань – 20 тисяч гривень;
Молодіжна політика – 40 тисяч гривень;
Громадська освіта, аматорська культура та спорт – 20 тисяч гривень.
Прийом проектів на конкурс розпочинається 1 лютого. Інформація про умови та терміни проведення конкурсу розміщена на офіційному сайті міської ради: www.city.cv.ua.
Начальник відділу міжнародних відносин та зв’язків з громадськістю міської ради Анатолій Мельник, заявив, що міська влада сподівається на активну участь громадського сектору у конкурсі соціальних проектів та очікує на цікаві пропозиції та програми, реалізація яких дозволить спільними зусиллями вирішувати актуальні проблеми сьогодення, що найбільше турбують членів нашої територіальної громади.
Bookmark and Share