Передбачено організацію спеціальних груп для осіб з обмеженими фізичними можливостями у вищих і професійно-технічних закладах для навчання


Голова Тернопільської облдержадміністрації Іван Стойко підписав розпорядження «Про проект програми професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2006-2009 роки», – повідомив Західну інформаційну корпорацію керівник прес-служби Тернопільської облдержадміністрації Юрій Заруцький.

Необхідність цієї програми, зазначив Юрій Заруцький, зумовлена зростанням кількості осіб з обмеженими фізичними можливостями та потребою у їх професійній реабілітації, забезпеченні роботою.
Зокрема, розпорядженням голови облдержадміністрації передбачено організацію спеціальних груп для осіб з обмеженими фізичними можливостями у вищих і професійно-технічних закладах для навчання професій та спеціальностей відповідно до попиту регіональних ринків праці і з урахуванням особливих потреб таких осіб. Для них буде запроваджено гнучкі технології навчання.


Bookmark and Share