Військовослужбовців строкової служби заохочують переходити на службу за контрактом


Насиченими та результативними для танкістів 72-ї окремої механізованої бригади були три тижні польового навчання на Житомирському загальновійськовому полігоні. Результати стрільб із вкладного ствола засвідчили, що воїни танкового батальйону цього з’єднання належним чином засвоїли матеріальну частину озброєння, прилади стрільби, системи управління вогнем, навчилися швидко знаходити цілі і визначати вихідні установки.

Під час виконання вправи це переконливо довів екіпаж танка у складі командира танка молодшого сержанта Максима Ткаченка, навідника гармати рядового Олексія Самохвалова, механіка-водія рядового Олексія Семеновича. За результатами штатної стрільби танкісти отримали відмінну оцінку. Впевнено також діяв на заняттях танковий взвод під командуванням лейтенанта Сергія Хейла. Навідники гармат рядові Максим Васильченко, Віталій Крутенко, Олександр Андреєв, механік-водій рядовий служби за контрактом Андрій Крук продемонстрували високий вишкіл і відмінний потенціал навчально-бойової роботи.

Аналізуючи хід бойової підготовки у танковому батальйоні, командир 72-ї окремої механізованої бригади полковник Руслан Хомчак зазначив, що на сьогодні ситуація в підрозділі кардинально змінилася.

“В минулому навчальному році цей підрозділ зірок з неба не хапав. Все почало змінюватися на краще, коли командувати батальйоном призначили капітана Владислава Ліщинського. Йому вдалося вирішити вже переважну більшість проблем. Я переконаний, що в цьому навчальному році батальйон стане одним з кращих підрозділів з’єднання”, - зазначив полковник Руслан Хомчак.

До речі, вже шестеро військовослужбовців строкової служби цього танкового підрозділу виявили бажання в подальшому проходити службу за контрактом. Тому командування переконане, що незабаром батальйон складуть повноцінні танкові екіпажі.Bookmark and Share