Юрій Оробець запросив чернігівських студентів завітати до Верховної Ради


Новій владі поки що не вдалося зробити заплановане, зокрема були допущені прорахунки в кадровій політиці, тому відбулося сповільнення економічного росту. Відсутність парламентської більшості загальмувала реалізацію багатьох намічених програм. Тому аби виконати всі обіцянки, “Наша Україна” повинна виграти вибори”.

Розповідаючи про досягнення нової влади, голова підкомітету Верховної Ради з питань енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Юрій Оробець зазначив, що вдалося збільшити бюджет і, відповідно, виплати в соціальній сфері. “Вдалося провести реприватизацію «Криворіжсталі» і детінізацію економіки, – зазначив він. – Загалом усі проблеми можна вирішити, Україні лише потрібен стабільний Уряд, який би працював 4-5 років. В команді «Нашої України» є багато молодих талановитих людей, з них можна сформувати і два склади Кабінету Міністрів”.

Політик назвав успіхом і те, що Україна вистояла газову атаку, зберегла власну газотранспортну систему і зараз купує природний газ за найнижчою ціною в Європі - по 95 доларів за тисячу метрів кубічних. Він також зауважив, що в майбутньому Україна буде перед багатьма викликами, тому в подібних випадках увесь українських народ повинен згуртуватися та об’єднатися. “Нашій державі необхідно знайти формулу та визначити способи реагування на міжнародні провокації, – наголосив Юрій Оробець. – Вихід із нинішньої ситуації – в економії енергоресурсів, розробці та використанні місцевих родовищ”.

Також Юрій Оробець відвідав Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці. Під час спілкування із столичним гостем чернігівські студенти проявили активність та зацікавленість до ситуації в державі. Відповідаючи на запитання студентів стосовно підвищення стипендій, народний обранець поінформував, що кошти для виплат в державному бюджеті є, адже в минулому році державна скарбниця збільшилася на 70 відсотків.

Народний депутат України запросив найбільш активних студентів на екскурсію до Верховної Ради і зізнався, що особливо приємно було поспілкуватися із майбутніми фахівцями Чернігівщини, оскільки і сам має чернігівське коріння.Bookmark and Share