"Захід зустрічає Схід у час перемін"


Cемінар був поділений на 3 напрямки: театр, фото і відео. Процес творчого пошуку у 2-ох групах був зрозумілий одразу – учасники фотографували у студії і по місту, знімали відео на вулицях, дворах, у приміщеннях. Театрали ж спочатку не досить розуміли навіщо їм ті ігри, коли необхідно готувати фінальну виставу… Та все прояснилось 21 січня – у невеличкому студентському театрі на одній з тихих старих вуличок у центральній частині міста. Фото група підготувала свою експозицію робіт, відео група – показала веселі і досить професійні відео ролики, а на завершення презентації, група, що вивчала театральне мистецтво показала неперевершену виставу з повним експромтом.
Стало зрозуміло, що мистецтво може єднати людей. Всі учасники задоволені, хоч із сумом роз’їхалися додому згадувати гарно проведений час, досипати за веселі дружні ночі без сну.
Але відвідини румунської столиці були наповнені не тільки мистецькою роботою.
Проведені переговори з представниками центру професійної орієнтації молоді м. Бухарест, є попередня домовленість про участь СЄП у програмі створення 2-ох аналогічних центрів у містах Чернівці та Одеса. Детальне обговорення буде проведено наприкінці лютого та навесні, коли представники румунських організацій прибудуть в Україну. Тема профорієнтації є важливою для кожної людини. Не зробивши помилки у виборі життєвого шляху можна зробити своє життя цілеспрямованішим, вберегти себе від розчарувань в майбутньому і отримувати реальне задоволення від праці.
Наша роль (СЄП), як студентських самоврядувань допомагати студентам зрозуміти своє життя та свої істинні бажання. Саме тому, на нашу думку, поява таких центрів є своєчасною і необхідною.
Загалом поїздка залишила після себе теплі враження від спілкування з іноземною активною молоддю та від прийому господарів акції.
Поїздка відбулася завдяки тісній співпраці з румунською лігою молоді, та, зокрема, Даном Пантелійчуком.

Профком студентів УжНУ теж є одним із засновників Студентського Європейського Парламенту, хоча, на жаль, через обєктивні причини, студенти УжНУ не змогли взяти участі у даній програмі.Bookmark and Share