Закарпаття: День Святого Валентина пройшов весело !


В іграх приймало участь 19 команд із Закарпаття та гість – команда з Хмельницького. Також почесним гостем та членом журі став головний редактор Асоціації “КВН України” – Ігор Урбанський, який після ігор дав кілька корисних порад Закарпатським КВНникам. Взагалі ігри пройшли весело, при повному залі, подарунки від спонсорів та Закарпатської ліги отримали навіть глядачі, кожен вечір одна пара відправлялась на романтичну вечерю. Той, хто прийшов на КВН не пожалкував, доза гумору, яку отримав глядач, продовжила йому життя на кілька років. Далі детальніше...
В перший день (15.02) КВНу змагалися команди: “Перелом” (медичний факультет), “Карусель” (математичний факультет), “ФИФА” (фізичний факультет), “Не Понял” (авторська команда). Найбільше глядачів вразило костюмоване шоу медфаку, та гумор однієї з найдосвідченіших команд ліги “Не Понял”. Досвід переміг, і перевага у трьох конкурсах з чотирьох принесла команді “Не Понял” перемогу у грі. Гра була дуже цікавою та насиченою, інтрига зберігалась до самого кінця, а хлопцям з математичного та фізичного факультетів треба побажати краще готуватися до гри.
Другий день (16.02) змагалися “САМОГОН” (авторська команда), “ВУЗВ” (Ужгородська гімназія), “ТЫРЫ-ПЫРЫ” (економічний факультет), “НОВЫЕ ТАРИФЫ” (Славістичний інститут), “ТРУДНОСТИ ПЕРЕВОДА” (філологічний факультет). Ця гра була найяскравіша у плані шоу. Діти з гімназії вкотре показали дорослим командам, як слід готуватися до гри. Костюмована, але недопрацьована “домашка” команди “НОВЫЕ ТАРИФЫ”, кілька разів зривала купу оплесків, а оркестр пожежників, який завершував виступ філфаку, просто “порвав” зал. Але перемогу в цій грі знов здобув якісний гумор. Команду “САМОГОН” вітаємо з перемогою.
День третій (17.02). “ПЕРЕМОГА” (авторська команда), “ОТ ФОНАРЯ И ГАЛУШ” (авторська команда), “УПАЛИ В НЕБО” (авторська команда), “МЭО” (факультет міжнародних економічних відносин при УжНУ). Третій день був більш КВНівський, менше шоу, більше гумору, ось такий принцип взяли гравці команд. Найбільш запам’яталась елегантна та професійна гра команди “ПЕРЕМОГА”. Перемогла команда “ОТ ФОНАРЯ И ГАЛУШ”. Це об’єднана команда “От фонаря” та “Ми і Галуш”. Мабуть саме те, що вони об’єдналися, і принесло їм перемогу над такою сильною командою як “ПЕРЕМОГА”.
День Четвертий (18.02), Кубок Закарпатської ліги. “ХВАТИЛО НЕФАНТАЗИИ” (Мукачівський МТІ), “УКАТАЛИ” (Ужгородський комерційний технікум), “СЕЛО И ЛЮДИ” (ЗакДУ), “Хмельчонки” (м. Хмельницький), “5 великих і 3 маленькі” (збірна КВНників Закарпатської ліги). Кубок – це завжди весело, більш домашня обстановка заставляє глядачів розслабитись. Весела та невимушена гра, показовий виступ (поза конкурсом) дівчат з Хмельницького та збірної КВНників. А перемогу виборола команда комерційного технікуму. В той же день Дениса з “Не Понял” визнали секс-символом Закарпатської ліги КВН. Всі глядачі були задоволені і тепер з нетерпінням чекають півфіналів.
До речі м. Мукачеве теж намагається не відставати від сусіда. 12.02 в Мукачеві відбувся кубок, де змагалися команди технікумів. Звичайно Закарпатська ліга КВН не могла стояти осторонь і взяла участь у цьому заході. В журі був капітан команди “Не Понял” Ростислав Буланов, який вручив командам подарунки від Закарпатської ліги КВН та Асоціації “КВН України” – навчальну літературу по КВНу, видану Асоціацією “КВН України”, а завершував вечір показовий виступ команди “Не Понял”. Було весело.
Наші на теренах України. Сьогодні (25.02) збірна УжНУ, на базі минулорічного чемпіона – команди “Тяп-ляп” (економічний факультет), вирушила до міста Іллічівськ, де відбудуться ігри 2-го туру Чемпіонату КВН України. Нагадаємо, що перший тур Чемпіонату України проходив в Ужгороді восени, і Ужгородська команда увійшла в трійку лідерів. Отож, побажаємо нашим успіхів!

Bookmark and Share