ОДИНАДЦЯТИЛІТНЯ МАМА ВИКРАЛА СВОЄ ДИТЯ З ...ПОЛОГОВОГО


Історія 11-літньої дівчинки Валі, яка 8 липня народила доньку, обростає скандалами. У день, коли лікарі вирішили її виписати, новоспечена мама викрала свою дитину з московського пологового будинку.
“Відпустіть мене до Владика!”
Сказати, що у цій “сім’ї” панують спокій та радість, було б перебільшенням. Ще до пологів юнь московського району Капотня періодично бачила солодкі поцілунки молодого мужчини та малолітньої дівчинки. Валя навчилася лихословити, періодично отримувала від коханого по обличчю і “ласкаві” прізвиська на кшталт, ми перепрошуємо, “сучка”. Народження дитини мало що змінило.
Після чергової істерики, яку влаштувала наймолодша мама Росії, головлікар пологового вирішив виписати її у Морозівську лікарню. “Я не хочу сісти у тюрму через ваші скандали і розбірки, тому завтра виписую вас...” - заявив лікар.
Напередодні Валю відвідала начальник опікунської ради. Вони серйозно і довго говорили про подальшу долю мами і дитини. У розмові чиновник згадувала, що у тому разі, якщо Валя не справлятиметься з дівчинкою, дитину можуть віддати на виховання в Будинок маляти. Пізніше вона розповіла, що “за цією сім’єю встановлять подвійний контроль. І якщо догляд за дитиною не відповідатиме всім нормам, ми заберемо її до сиротинця”.
Реакція дівчинки-мами була неадекватною. “Вона почала кричати: “Заради Бога, якщо ви так хочете, напишу відмову від цієї дитини, тільки відпустіть мене до Владика! (Владислав Хабібула - “чоловік” одинадцятирічної мами)”, - розповідають в опікунській раді. Потім Валя телефонувала журналістам і бабусі та кричала в трубку: “Мене змушують відмовитися від дитини!”. Після усього, що побачили педагоги та психологи, вони запідозрили, що дівчинка перебуває на межі психічного зриву. Її конче потрібно обстежити й лікувати.

ДИТЯЧА ВТЕЧА
...У день, коли найвідомішу нині породіллю Росії мали виписати з пологового, подвір’я лікарні заповнили журналісти з фото- і телекамерами. Тоді ніхто не знав, що лікарі вирішили Валю і дитину не виписувати, а перевести їх з пологового у Морозівську дитячу лікарню.
Працівники установи боялися позувати перед телекамерами: “Особисто ми нічого в неї не відбираємо! - заявляли лікарі. - Маля мало важить, дівчинку рано виписувати. Ми б і Валю ще потримали, хоча б для того, щоб вона, як і раніше, годувала дитину грудьми. Не кажучи вже про те, що дитячому організму важко пережити таку серйозну операцію (Валі робили кесарів розтин. - Авт). Але вона влаштовує істерики і вимагає відпустити її до співмешканця”.
Коли представники органів опіки вийшли на подвір’я лікарні, біля пологового з’явилися Хабібула в строгому чорному костюмі та з букетом квітів і Антоніна Олександрівна (бабуся Валі, а тепер уже й прабабуся). Бабуся пройшла з “приданим” на виписку. Хабібула, впевнений, що чиновники відвозять із собою “відмовні” документи на дитину, кинувся на дорогу. Водій ледь встиг вдарити по гальмах. Головлікар викликав міліцію. Через кілька хвилин бабуся вилетіла з приміщення, лементуючи: “Дитину відбирають! Не віддають!”.
Цієї миті на порозі пологового з’явилася заплакана юна мама з дитиною на руках, кинулася до Хабібули, і вони разом застрибнули до легковика, що стояв поряд, і... виїхали невідомо куди.
Санітарки, лікарі вискочили на ґанок, головлікар кинувся до телефону, підняли на ноги службу опіки, міліцію. Але поки так і не з’ясували, куди зникла одинадцятирічна мама з недоношеною дитиною...

Олег ШИШКО
ГАЗЕТА “СІМ”Я І ДІМ”

Bookmark and Share