Скоро молодь знову зможе одержати кредит на житло


Про це вчора під час веб-конференції на Liga.net повідомив п'ятий номер в списку Блока «Наша Україна» на виборах в Київраду, глава Ощадбанку України Олександр Морозов, посилаючись на інформацію, одержану в Державному фонді сприяння молодіжному кредитному будівництву.

За словами Морозова, Ощадбанк разом з Державним фондом сприяння молодіжному кредитному будівництву розробляє проект, суть якого в тому, що молоді сім'ї або самотні молоді люди отримають право на економічно зручний кредит, якщо накопичать кошти на спеціальному рахунку в Ощадбанку. Ці гроші будуть направлені на фінансування будівництва житла для молодих сімей. У будівництві братимуть участь державні фонди і компанії.

«Перевага даної програми полягає в тому, що при відкритті спеціального накопичувального рахунку позичальника в Ощадному банку автоматично фіксується вартість одного квадратного метра житла, яке купується», - підкреслив голова Ощадбанку. Ця ціна квадратного метра фіксується в договорі з Державним фондом. Вона буде набагато нижча від існуючої ринкової ціни. Можлива вартість одного квадратного метра житла на околиці міста Києва - 500 доларів США. Для порівняння Морозов привів сьогоднішню ринкову ціну - 1200 доларів за квадратний метр.

«Можливий термін очікування молодою сім'єю житла - від 1 до 3 років. Все залежить від успішного і своєчасного завершення будівництва житла, організованого Державним фондом. Реальні терміни підписання договору з фондом - перша половина березня», - відзначив Морозов.

Джерело: Киев 2000Bookmark and Share