У ЛЬВОВІ ПРОХОДИТЬ ФЕСТИВАЛЬ ПЛАСТОВОЇ ТВОРЧОСТІ «ДЕНЬ ПЛАСТУНА-2006»


Фестиваль пластової творчості, який проходитиме у Львові протягом 25-26 лютого, присвячений дню народження засновника скаутського руху Роберта Бейдена-Пауела. Починаючи з 1991 року, пластуни Львівщини та інших областей збираються щороку для того, аби спробувати свої сили у мистецтві театру, кіно та фотографії.

Цьогоріч розпочався «День пластуна» з урочистого мультимедійно-театралізованого відкриття . За словами організаторів, програма Фестивалю насичена як ніколи: три основні конкурси та декілька додаткових. Театральний конкурс «Літературний герой» зібрав 30 команд, котрі на сцені презентували свої вистави та артистичні здібності.

«Фотоконкурс пластових знимок» щороку знаходить серед десятків поданих на розгляд компетентного журі фотографій на пластову тематику декілька зроблених справді якісно та професійно. Протягом двох днів Фестивалю фото буде виставлено для огляду у окремій виставковій залі – Галереї.
Всього лише втретє, але не менш масштабно, ніж попередні, пройшов конкурс фільмів «Кінокульт». Основною особливістю цього конкурсу є те, що усі фільми – пластового виробництва. Показ фільмів відбуватиметься протягом усього Фестивалю і усі охочі матимуть змогу ознайомитися з «пластовою кінопродукцією».

Фестиваль завершуватимуть традиційні пластові вечірки, а в кінці «Дня пластуна-2006» усі переможці отримають подарунки та цінні призи.
У Фестивалі, окрім пластових осередків Львівщини, взяли участь пластуни з Києва, Ужгорода, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї, Одеси, Севастополя та Луцька, загальною кількістю понад 700 осіб.Bookmark and Share