Прикарпатські націоналісти дадуть поштовх усій Україні


Сільські, шкільні та університетські бібліотеки більшості районів області, міст Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Городенка, Бурштин, Тисмениця, Галич, Рогатин, Рожнятів та інших отримали з рук молодих націоналістів у подарунок книги Петра Кардаша „Злочин”, Віктора Рога „Молодь і націоналізм”, Олександра Богатирчука „В ім’я нації”.

З ініціативи Молодіжного Націоналістичного Конгресу в області створена громадська ініціатива „За національний вибір”, метою якої є залучення широкого кола громадськості для допомоги тим націоналістичним силам, що не є розмитими у ліберальних блоках та мають виразну націоналістичну платформу. Незабаром планується створення молодіжної патріотичної коаліції на підтримку „Національного вибору”.

Нагадаємо, що Івано-Франківська область – єдина, де на місцевих виборах був сформований націоналістичний блок „Національний вибір”, до якого увійшли Конгрес українських націоналістів та Українська республіканська партія „Собор”. На сьогодні цей блок є єдиним впливовим представником націоналістичного руху в регіоні.Bookmark and Share