У Херсоні відкрилася Молодіжна школа регіонального державного управління


На базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій при обласній державній адміністрації відкрилася Молодіжна школа регіонального державного управління, що була організована управлінням у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації. Метою навчання є підготовка та залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, а також створення умов для професійного зростання перспективних молодих державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Навчальний курс відкрили директор Центру підвищення та перепідготовки кваліфікації працівників органів державної влади С.Білорусов, начальник відділу кадрової роботи та з питань державної служби обласної державної адміністрації В.Бондаренко, начальник управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації О.Устиненко.

У навчанні беруть участь 21 студент п’ятих курсів Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського Національного технічного університету. Під час навчання студенти ознайомляться з структурою обласної державної адміністрації, основними пріоритетами кадрового забезпечення, Законом України “Про державну службу”, актуальними питання внутрішньої та зовнішньої політики держави, питаннями євроінтеграції. Також студенти приймуть участь в інтерактивній дискусії щодо шляхів реалізації державної соціальної політики стосовно сім’ї та молоді, у тематичному “круглому столі”. Навчальний курс буде проведено начальниками управлінь, спеціалістами апарату обласної державної адміністрації, залученими фахівцями з ВУЗів м.Херсона.

Після закінчення (27 вересня 2005 року) слухачі Молодіжної школи пройдуть стажування у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування області. За результатами навчання, стажування, підготовки творчих робіт, молоді люди будуть зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.

Bookmark and Share