Студенти-стоматологи стали переможцями конкурсу «Краща студентська сім'я 2006


В рамках програми «Молода сім'я», яка ініційована управлінням у справах сім'ї, молоді і міжнародних зв'язків Донецької міської ради, 2 березня в Обласному академічному українському музично-драматичному театрі пройшов міський міжвузівський проект «Студентська сім'я 2006».

Цей проект дав можливість поставити проблеми студентської сім'ї в центрі суспільної і державної уваги. Основні цілі і завдання проекту були направлені на зміну і збереження рівня життя студентської сім'ї, підвищення їх добробуту і поліпшення їх соціального самопочуття.

Учасниками проекту стали 8 студентських сімей з провідних Вузів Донецька: Донецький національний університет, Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, Донецького державного університету управління, Донецького юридичного інституту, Донецького державного інституту штучного інтелекту, Донецької державної музичної академії.

На фінальному шоу, що театралізується, в Обласному академічному театрі були підведені підсумки міського міжвузівського проекту і визначена «Краща студентська сім'я 2006». Переможцями стали студенти Стоматологічного факультету Донецького державного медичного університету ім. М.Горького Баркови Кирило і Ганна.

«Головні сімейні цінності – це любов, взаємоповажає, терпіння, уміння розуміти і прощати один одного. Тому бажаю Вам через роки зберегти трепет відчуттів і невгамовне бажання дарувати один одному кращі слова любові і ніжності. Успіху, добра, терпіння і сімейного благополуччя!», - привітав переможців Олександр Лук`янченко.Bookmark and Share