Миколаївська молодь проти хімічної залежності


У Миколаєві за ініціативою Миколаївської регіональної організації „Молодіжний Союз Наша Україна” і вільної суспільної ініціативи „Студентська Хвіля” пройшов повчальний семінар „Психологічна корекція осіб, що мають хімічну залежність і членів їх сімей”. Серед учасників семінару були студенти ІІІ-V курсів, аспіранти, викладачі, шкільні психологи і соціальні педагоги.

Модератор Олена Прохира розповіла учасникам семінару про причини виникнення залежностей і про психологічні проблеми виникаючих у членів сімей, в яких проживають люди з хімічними залежностями, а також про можливі шляхи виходу з кризових ситуацій. Семінар пройшов в теоретично-практичній формі із застосуванням практик ролевих ігор, мозкового штурму, відкритих дискусій.

«На жаль, питання хімічних залежностей дуже актуальне для пострадянського простору. Наші сусіди з європейських країн навчилися краще за нас справлятися з цією проблемою. Їх досвід дуже корисний для нас, особливо розробки польських колег, оскільки їх менталітет дуже близький до українського. Мені дуже приємно сьогодні, одержані від них знання,
передавати нашій молоді» - помітила модератор Олена Прохира.

Організатор семінару Надія Копилець розповіла про те, що семінар не є разовим заходом, а являє собою один з пунктів системної програми підготовки волонтерів-менторів з проблем хімічних залежностей, які читатимуть подібні семінари в школах і Вузах області.


Bookmark and Share