Завтра керівник Закарпатської молодіжки регіонів Павло Мешко покидає партію, але перед цим він провів останню акцію


Готель "Дружба" в обласному центрі — традиційне місце проведення семінарів, науково-практичних конференцій, презентації проектів. Вирішила не порушувати цієї традиції і Закарпатська організація всеукраїнської молодіжної організації "Союз молоді Регіонів України": у п’ятницю, 3 лютого, в конференц-залі на вул. Високій 12 влаштувала громадські слухання.
Передбачалося, що захід стане оглядом сил обласної молодіжки, адже на нього прибули представники усіх без винятку районів і міст Закарпаття. До програми слухань входили доповідь голови Закарпатської організації МГО СМРУ Павла Мешка та її обговорення. Відтак презентувати основні тези передвиборчої програми Партії регіонів на виборах-2006 мав голова Ужгородської міської організації партії Юрій Бєляков. Опісля виборчу програму молодіжних регіональних лідерів під час громадських слухань повинен був представити один із лідерів "молодіжки" Віталій Штефуца. Завершальний пункт програми — роз’яснення умов конкурсу "Партія регіонів – партія молодих". Його висвітлювала заступник голови молодіжної обласної організації Мар’яна Купець.
Учасниками слухань стали представники організацій: Ліга правозахисту землекористувачів і землевласників, "Романе Янг" ("Молодь на новій дорозі"), Спілка молодих державних службовців, студентського самоврядування Ужгородського національного університету та Ужгородського комерційного технікуму, "Срібний дзвін" і "Футбольний молодіжний союз".
На слуханнях визначено формат участі лідерів молодіжних організацій Закарпаття, які є колективними членами Всеукраїнської організації "Союз молоді регіонів України", у реалізації ініціативи "Перше робоче місце". Складність цієї програми у тому, що для її прийняття та затвердження Верховною Радою у вигляді молодіжної ініціативи слід зібрати близько 1 млн. підписів у різних регіонах України. Закарпатці взяли на себе зобов’язання зібрати не менш ніж 15 тис. підписів на підтримку програми.
Про те, якою бачать роль своїх організацій у житті молоді, говорили лідер перечинських "регіоналів" Олександр Ганчак, тячівських — Тарас Венчур, свалявських— Володимир Неймет, мукачівських (міста) — Анатолій Філіпп, ужгородських (міста і району) — Віталій Штефуца та Віктор Ледида.
З особливим зацікавленням сприйняли виступ Мар’яни Купець, яка детально зупинилася на цілях і пріоритетах конкурсу "Партія регіонів – партія молодих". Він повинен стати пробою сил молодих інтелектуалів і допомогти їм якнайповніше виявити свої здібності, таланти. Конкурс здійснюється у рамках проекту, спільного для МГО СМРУ та Партії регіонів. Тематика стосується участі молоді в управлінні державою, посилення її впливу на діяльність органів державної влади, а також місцевих рад та органів місцевого самоврядування. Конкурсні комісії, які сформовані в кожному регіоні України, визначать найбільш цікаві роботи та визначать переможців. Переможці конкурсу за кожним із тематичних напрямків будуть оголошені найближчим часом, а вже 17 березня їх чекатиме Київ, де відбудеться всеукраїнський форум під назвою "Молоді регіони – перспектива України". Учасники конкурсу, які виступлять із найбільш цікавими ідеями, виявлять самостійність і оригінальність у підходах до теми , будуть нагороджені подарунками. Поряд із цим, їхні кандидатури будуть запропоновані у кадровий резерв органів державної влади, їм сприятимуть у працевлаштуванні.
По завершенні слухань голова Закарпатської організації МГО СМРУ Павло Мешко заявив, що очікування учасників зібрання виправдалися. "Кожен отримав усю інформацію, необхідну для роботи, звірив свої думки та плани з намітками колег, — сказав пан Павло. — Те, що зустріч відбувалася у форматі вільного обміну думками, дозволило висловитися всім без жодних обмежень".
Наступним серйозним випробуванням для Закарпатської обласної організації МГО СМРУ стане участь багатьох її лідерів у виборах. Відомо, що більше десяти представників молодіжки балотуються в списках різних партій до районних, селищних рад, а голова цієї організації Павло Мешко зареєстрований кандидатом на посаду Ужгородського міського голови.


Bookmark and Share