Руслана Лижичко збільшить студентам стипендії до прожиткового мінімуму


«Звісно, мені є з чим звернутися до українських студентів, і запропонувати ту схему, той стиль життя, який я вже для себе напрацювала як європейська українка чи українська європейка – як кому більше подобається. Бо більшу частину свого життя я зараз проводжу в Європі», - заявила Руслана.

«А від української молоді я хочу почути ті речі, якими буду керуватися, коли потраплю в парламент. Хочу стати їхнім гучномовцем – таким, з яким я бігала по Майдану. Хочу вивчити їхні реальні проблеми. Це ті речі, які можна почути не від радників, не від консультантів. Це дослідження, яке я зроблю сама. І завдяки цим дослідженням я зможу займатися їхніми проблемами. Приміром, один з моїх перших законопроектів буде торкатися підняття студентських стипендій хоча б до прожиткового мінімуму», – зазначила співачка.

«Коли ми з чоловіком Сашком уявили, що в Україні після парламентських виборів все не так може стати, як ми про те мріяли на Майдані, нам стало трохи страшнувато. Тому я й іду в парламент. Гадаю, кожній людині, яка стояла на Майдані, дуже важко відмежуватися від сьогоднішньої ситуації. Вважайте мою згоду балотуватися в списках Блоку «Наша Україна» моєю особистою підтримкою Віктора Андрійовича - як це було півтора роки тому на Майдані».

«У мене вже є потужна команда радників по кожному з гуманітарних напрямків, якими я хочу займатися в парламенті, – це і книговидавництво, і кіновиробництво, і архівна справа, і збереження української спадщини і т.д. Це люди з відомими іменами, котрі вже почали роботу над цілим пакетом законодавчих ініціатив, які я збираюся винести на розгляд новообраного парламенту. До мене також надходить величезна маса пропозицій, проектів, які я можу реалізовувати, будучи народним депутатом. Приміром, видання української класики».

«Я берусь за мале, але за те, що зможу стовідсотково зробити, - зазначила Руслана. – А з приводу того, чи вдасться мої законотворчі ідеї реалізувати, - я оптиміст. Я не звикла здаватися так просто».

Довідка ЗІКу.
З 7 березня стартує тур Руслани університетами України, котрий пройде в 17 містах країни - від Ужгорода до Дніпропетровська.


Bookmark and Share